Efikasitet
e vërtetuar klinikisht
Më shumë se 3 500 000
reagime

Detoxic është një ilaç i besueshëm kundër parazitëve!

Ai do të largojë plotësisht parazitët dhe krimbat e barkut nga trupi juaj brenda 30 ditëve.

Zbritje speciale!

Pastron parazitët në vetëm 1 kurë falë taninave

Përmirëson shëndetin tuaj dhe mbron mëlçinë, zemrën, mushkëritë, stomakun dhe lëkurën kundër parazitëve

Ai heq simptomat e bio-degradimit në zorrë dhe ç’aktivizon vezët e vendosura nga parazitët duke përdorur substancat e tij aktive

Zbritje -50 %

27 e.a.

Sasia e artikujve të shitur me ofertën speciale është e kufizuar

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.

Të dhënat tuaja mbrohen nga SecureTECH

15 milion njerëz vdesin çdo vit duke rënë viktima të parazitëve!

Kujdes! Parazitët!

Këto burime të sëmundjeve infektive dhe kancereve

Ndikojnë në mëlçi, mushkëri, tru dhe zemër

Mund të rritet deri në 38 cm dhe të lëshojë 250 vezë në një kohë të vetme

Kontrolloni veten për simptomat e infektimit!

 • Alergji (skuqje, sy të rrjedhshëm dhe hundë të rrjedhshme)
 • Ftohjet e shpeshta të zakonshme, bajamet, hundë të bllokuara
 • Lodhja kronike (lodheni shpejt pavarësisht se çfarë bëni)
 • Dhimbje koke të shpeshta, kapsllëk dhe diarre
 • Dhimbje në muskuj dhe kyçe
 • Nervozizmi, pagjumësia dhe çrregullimet e oreksit
 • Rrathë të errëta dhe qese nën sy

Si futen parazitët në trup?

Transmetuesit e
infeksionit

Uji, toka,
dhe ushqimi

Kafshët shtëpiake,
insektet

Gjërat dhe
vende publike

Si vepron Detoxic në trupin e infektuar?

Barishte

e yarrow
 • Shkatërron parazitët në të gjitha fazat e zhvillimit të tyre
 • Nxjerr ato nga trupi

Barishte

e centaurjit
 • Ajo shëron plagët dhe nxit veprime anti-inflamatore dhe ndaluese ​​të gjakut
 • Ndihmon në rikuperimin e indeve dhe organeve të dëmtuara

Fara

karafili
 • Rikuperojnë mikro-florën e zorrëve
 • Krijojnë mjedisin në trup i cili mbron nga zhvillimi i përsëritur i parazitëve

Zbritje speciale!

Zbritje -50 %

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Sasia e artikujve të shitur nën ofertën speciale është e kufizuar:

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.

Rezultatet e provave klinike:

Hulumtimi u krye në një mjedis klinik me përfshirjen e vullnetarëve që vuajnë nga sëmundjet e shkaktuara nga parazitët
90-100%
Rezultatet
Grupi 1
(Detoxic kundër parazitëve)
1-2%
Rezultatet
Grupi 2
(Placebo)

Heqja e infektimit të krimbave të zorrëve dhe vezëve

Normalizimi i funksionimit dhe gjendjes së pankreasit

Heqja e dermatitit alergjik

Eliminimi i gastritit, ulçerës dhe diarresë

Largimi i anemisë

100%

90%

90%

100%

Heqja e infektimit të krimbave të zorrëve dhe vezëve

Heqja e diagnozës sekondare

0%

1-2%

Pse Detoxic është më i mirë se ilaçet kimike speciale?

img
Detoxic

Ilaç i vërtetuar, i rekomanduar nga doktorët e krimbave të zorrëve për të hequr qafe parazitët nga shtëpia

Fëmijët tuaj do të qëndrojnë të sigurt nga infeksionet

Ai përmban vetëm bimë medicinale të mbledhura në vende të pacenuara me mjedisin

Nuk ka efekte anësore (në kontrast me pilulat kimike, të cilat shkaktojnë marramendje, vjellje, të vjella dhe përkeqësojnë kushtet biokimike të mëlçisë)

Është një ilaç plotësisht i natyrshëm dhe i sigurt për detoksifikimin, kështu që mund të merret pa recetën e mjekut

Zbritje speciale!

Zbritje -50 %

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Sasia e artikujve të shitur nën ofertën speciale është e kufizuar:

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.

Përshtypjet e ekspertëve në lidhje me Detoxic:

Sëmundjet e shkaktuara nga parazitët janë më të shpeshtat pas ftohjes së zakonshme. Në ditët e sotme ka shumë ilaçe kundër parazitëve por Detoxic ishte i pari që doli në treg. Gjatë dhjetë viteve të fundit, ai provoi të ishte një ilaç i besueshëm që jep një rezultat të shpejtë. Unë u jap Detoxic pacientëve të mi për të trajtuar dhe parandaluar infektimin nga parasitët.

Ekspert në parazitologji

Përvojë pune: 18 vjet

Ju jeni të shëndetshëm falë Detoxic dhe me sistemin imunitar të përmirësuar

Gjendje e shkëlqyer e lëkurës, flokëve dhe thonjve. Ju dukeni më i ri. Alergjia ka mbaruar!

Zakonet e tretjes dhe zorrëve janë normale. Gjumë i mirë dhe performancë e lartë në vendin e punës. Ju mund të bëni më shumë dhe nuk lodheni!

Parazitët u zhdukën nga jeta juaj përgjithmonë dhe bartën të gjitha sëmundjet me vete! Ju dhe të afërmit tuaj jeni të shëndetshëm!

Zbritje speciale!

Zbritje -50 %

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Sasia e artikujve të shitur nën ofertën speciale është e kufizuar:

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.

Çfarë thonë ata që kanë provuar tashmë Detoxic?

Në 2011 vuajta nga krimbat parasite opisthorchiasis. Që atëherë gjendja ime ishte kritike. E gjitha filloi me një sëmundje të vazhdueshme. Pas një ekzaminimi mjekësor, mua më rekomanduan të bëj testimin e parazitëve. Testi zbuloi se kisha vezë të krimbave parazite në trup. Kam marrë një trajtim në spitalin e sëmundjeve infektive dhe janë përdorur ilaçe gjatë trajtimit. Pas një viti parazitët u kthyen. Unë iu drejtova shërimit popullor. Detoxic dukej të ishte më efektiv. Unë kam qenë mirë për 2,5 vjet! Unë shpëtova nga: alergjia, astma, dobësia, marramendja dhe dhimbjet në hipokondriumin e djathtë. Gjuha ime rimori ngjyrën e saj natyrale dhe zorrët e mia funksionojnë në mënyrë perfekte!

Lili

Kontrollova mirë përmbajtjen e Detoxic në internet dhe lexova përshtypjet. Sigurisht, kisha disa shqetësime nëse do të më ndihmonte apo jo. Pasi bëra një bisedë me konsulentët vendosa ta provoj. Unë isha duke ndjekur rreptësisht rekomandimet. Pas përfundimit të kurës, u ndjeva si një person tjetër. Unë përsëri isha në humor të mirë dhe performanca ime në punë u rrit shumë. Kur shihja të gjitha këto rezultate, kërceja nga gëzimi! Nuk kam më parazitë. Sa herë që imagjinoj se ata mund të rriteshin deri në 38 cm në zorrën time, zemra ime ndalon për një moment! Faleminderit që më shërove!

Aniko

FALEMINDERIT SHUMË për këtë produkt fantastik! Djali ynë sëmurej shpesh. Dermatiti nuk ishte problemi i tij më i madh! Kapsllëk, diarre, mungesë oreksi, fytyrë e zbehtë, hundë e rrjedhshme dhe dhimbje stomaku. Ne po i jepnim shumë ilaçe! Atëherë vendosëm ta lejmë që të marrë ilaçe për të rritur. Fatmirësisht tezja e tij na vizitoi. Ajo dukej se ishte më profesionale në diagnostikimin sesa disa mjekë. Kjo do të thotë përvojë jetësore! Ajo rekomandoi të provonte Detoxic. O Zot! Pas një muaji djali ynë nuk njihej. Ai u bë i fortë dhe aktiv! Më e rëndësishmja, ai tregoi interes në studime! Tani vazhdoj të jem vigjilent, që asnjë parazit të mos prishë jetën tonë!

Katija

Zbritje speciale!

Zbritje -50 %

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Sasia e artikujve të shitur nën ofertën speciale është e kufizuar:

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.

Çfarë do të merrni duke bërë porosinë tek ne?

Një produkt të sigurt

Çmime pa shtesa

Dorëzim në të gjithë vendin

Certifikata e origjinalitetit të produktit

Si operojmë ne?

1. Ju bëni një porosi në faqen e internetit

2. Ne ju kontaktojmë

3. Ne dërgojmë pakon tuaj

4. Ju paguani për të pas marrjes së pakos

Detoxic është një ilaç i besueshëm kundër parazitëve!

Pastron parazitët me 1 kurë me anë të taninave

Përmirëson shëndetin tuaj dhe mbron mëlçinë, zemrën, mushkëritë, stomakun dhe lëkurën kundër parazitëve

Ai heq simptomat e bio-degradimit në zorrë dhe ç’aktivizon vezët e vendosura nga parazitët duke përdorur substancat e tij aktive

Zbritje -50%

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.

Çmimi i plotë:

96 EUR

Çmimi i zbritur

48 EUR

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions and give your consent to the procession of your personal data.

*Produkti i reklamuar është një shtesë ushqimore. Shtesat ushqimore janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën.